Faiz Destekli Esnaf Kredisi (KOBİGEM)

Esnaf ve Hizmet Sektörüne yönelik Faiz Destek Kredisi Programı KKTC Başbakan Yardımcılığı Ekonomi ve Enerji Bakanlığı ile bankamız arasında karşılıklı imzalanan protokolde belirtilen kaynak miktar tamamlanıncaya kadar geçerli olacaktır.

Detaylı bilgi için şubelerimizden bilgi alabilirsiniz.

Kapsam

Yıllık cirosu 1 milyon TL’nin altında kalan tarım ve sanayi dışında kalan sektörlerde faaliyet gösteren ve/veya 3 ay içinde kurulan işletmelerle restoranlar faydalanabilir. İşletmenin son 2 yıl içinde aynı kaynaktan farklı hibe ve/veya destek programından yararlanamamış olması gerekmektedir.

Kullandırım Amacı

Mal ve hizmet alımı, işletmeyle ilgili tadilat, enerji verimliliğine dönük yatırım, demirbaş, makine ve teçhizat alımı finansmanı amacıyla proforma fatura karşılığı kullandırılır.

Vade

Maksimum 36 ay eşit taksitli

Faiz Oranı

Kredi yıllık %14 sabit faiz oranı ile kullandırılacak olup, faizin %50’si destek alt hesabından karşılanacak diğer %50 borçlu hesaptan tahsil edilecektir.

Komisyon Oranı

%1,5 oranında komisyon tahsil edilecektir.

Limit

Maksimum 80,000 TL olarak kullandırılacaktır.

Teminat

Banka teminat belirleme konusunda serbesttir, teminat sebebiyle oluşabilecek masraflar müşteri tarafından ayrıca ödenir.

Ek Avantaj

Başvuru aşamasında müşteri tarafından talep edilmesi halinde 3 ay taksit erteleme uygulanabilir.

Hesapla

Kredi Seç Faiz Gir

TLUSDSTGEUR


Aylık taksit tutarını girerek de hesaplama yapabilirsiniz.

Kredi TürüKredi TipiVade SüresiFaizKredi TutarıAylık Taksit
{{saveditem.kturu}}{{saveditem.ktipi}}{{saveditem.kvade}} ay{{saveditem.faiz}}%{{saveditem.ktutar}} {{saveditem.doviz}}{{saveditem.ktaksit}} {{saveditem.doviz}}SeçSil


Hesaplamaya sigorta primleri, kredi kullanım ücreti ve diğer masraflar dahil değildir. Taksit tutarı, faiz oranı,tahsil edilecek masraf ve komisyonlar kullandırılacak kredi tutarı, müşteri profili ve kampanyalarımıza göre değişebilmektedir, ilgili şubelerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz

Başvurmak için kullanıcı girişi yapılmalıdır.

Üye Girişi Kayıt Ol

İlginizi Çekebilir