Etkinliklerimiz

6 Mayıs 2017 Asbank II.Bowling Turnuva etkinliğimiz

30 yıllık tecrübesiyle, Kıbrıs’ta bankacılık sektörüne yön veren Asbank’ta çalışanların motivasyonunu arttırmak için Pazarlama Departmanı tarafından bu yıl da, Asbank II. Bowling Turnuvası düzenlendi.
Bankacılar ve sigortacılar birlikte yarıştı, bowling salonunda kıyasıya bir rekabet rüzgarı esti.

Kıbrıs Türk bankacılık sektörünün öncü markalarından Asbank ve Asbank iştiraklerinden Güven Sigorta personeli, bu yıl da keyifli bir bowling turnuvasında buluştu.

Organizasyonun adresi Girne’deki Bowling Kings’ti. Bu yıl ikincisi düzenlenen Turnuva’da, Asbank ailesinden tam 250 personel katılırken, 80 kişi de yarıştı.

Nefes kesen turnuvanın sonunda The Winners ismiyle, Güven sigorta şampiyon oldu. Pazarlama ekibinin kurduğu Shooters Team ikinci, Yabadabado ismi ile yarışan Merkez şube ise üçüncülüğü alarak kupa ve para ödüllerini paylaştı.

Asbank Bowling Turnuvası’nda, mücadelenin enleri de seçildi. Damla Balcı turnuvanın en iyi bayan oyuncusu, Kutlu Yorucu ise turnuvanın en iyi erkek oyuncusu olarak ödüllendirildi.

 

Asbank’tan 1. Bowling Turnuvası etkinliği

12985432_10207317393547847_8186561041548252896_n

30 yıllık tecrübesiyle, Kıbrıs’ta bankacılık sektörüne yön veren Asbank’ta  bu defa farklı bir heyecan vardı. Çalışanların motivasyonunu arttırmak için Pazarlama Departmanı tarafından  Asbank 1. Bowling Turnuvası düzenlendi.

Bankacılar ve sigortacılar birlikte yarıştı, bowling salonunda kıyasıya bir rekabet rüzgarı esti.

Kıbrıs Türk bankacılık sektörünün öncü markalarından Asbank ve Asbank iştiraklerinden Güven Sigorta personeli, keyifli bir bowling turnuvasında buluştu.

Organizasyonun adresi Girne’deki Bowling Kings’ti. Bu yıl ilki düzenlenen 1. Asbank Bowling Turnuvası’na, Asbank ailesinden tam 250 personel katılırken, 80 kişi de yarıştı.

Nefes kesen turnuvanın sonunda Peace Team ismiyle, Denetim Departmanı şampiyon oldu. Gönyeli Şube ekibinin kurduğu Gönyeli Team ikinci, Güven Sigorta uzmanlarının takımı Güven Team ise turnuvayı üçüncülükle tamamladı.

Asbank Bowling Turnuvası’nda, mücadelenin enleri de seçildi. Dilber Akınsel turnuvanın en iyi bayan oyuncusu, Kutlu Yorucu ise turnuvanın en iyi erkek oyuncusu olarak ödüllendirildi.

Free Friday

Ülke genelindeki şube ağı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile KKTC Finans Sektörü öncülerinden olan Asbank, bu kez de 2015 yılı süresince devam eden “yardımlaşıyoruz” personel katkılı projesi ile yine fark yarattı.
2015 yılı boyunca, her ayın ilk Cuma günü, “Free Friday” (serbest kıyafet) uygulaması ile, kendi arasında para toplayan Asbank personeli, yıl sonu biriken meblağı, Kıbrıs Türk Çocuk Esirgeme Kurumu yöneticilerine teslim etti.

Asbank-KTÇEK-Yöneticileri-birlikte-4-642x320

Trafik Farkındalık Çalışması 2014

Güzelyurt – Lefkoşa anayolunda gerçekleşen ve 4 akademisyenin ölümü ile sonuçlanan kaza sonrasında;

Trafik Farkındalık Çalışması 2014 yapılmıştır.